TEKNİK ÇİZİM KURSLARI VE TAKVİYE KURSLARI

       
                                           TEKNİK  ÇİZİM,  PROJE   VE   TAKVİYE   DERSLERİ

      Yüksek   öğretimde  okuyan   üniversiteli  arkadaşlar! Ders  yükünüzü  azaltmak ,  başarılarınıza  katkıda bulunmak , proje ödevlerinize destek olmak amacıyla teknik  çizim ve okul derslerinize  paralel  takvive  derslerimize  katılın. Ödevlerinizi  , projelerinizi  yapmanıza  yardımcı olalım.Ödev ve projelerinizi  kendi kendinize  yapabilecek teknik bilği  düzeyine ve el becerinizin gelişmesine  katkı sağlayalım. Eğitim kurumumuzda  alacağınız  birkaç  aylık eğitimle projelelerinizi  ve ödevlerinizi yapabilecek düzeye gelebilirsiniz.Böylece hem ders başarı notunuz yüselir.Mezun olduktan sonra  iş hayatınızda size büyük kolaylık sağlar.

  Güzel   sanatlar  fakültelerinin   tüm  bölümlerinde  ,  mimarlık   fakülteleri ,  tıp   fakülteleri  ,  diş hekimliği   gibi bölümlerde  öğrenim gören arkadaşlar;

*  Anatomi    çizimi

*  Teknik çizim

*  Maket  çizimi

*  Desen

*  Karakalem   

    Teknik çizim    derslerimize    Mimar  Sinan ve Marmara  üniversitelerinin  güzel  sanatlar  fakültelerinden    mezun   alanlarında   uzman  iç mimar  ve  eğitimcilerle   ister   birebir   özel   ders  alabilir ,   ister    gruplarımızla  derslere  katılabilirsiniz.
   Ayrıca, mimarlık  fakültelerinde  yada  teknik  eğitim  fakültelerinde  okuyan  öğrenciler  kurumumuzda  özel  teknik  çizim (plan, kesit vs.) dersi  alabilirler.


Proje çizimlerimizden örnekler: MİMARLIK OFİSİ TASARIMI
 

   Burada  yer alan çizimlerde -Mimarlık  Ofisi  Tasarımı- projesinin  plan,kesitleri  ile  kullanılan  malzemeler  görülmektedir.Siz de ister- özel ders- alarak  plan  ve  kesitlerinizi  çizmeyi  öğrenebilir,  isterseniz  bize  teslim  eder  bitmiş  projenizi  teslim alabilirsiniz.
  Bu fotoğrafta , İç mimarlık bölümünde 3.sınıf öğrencisi olan öğrencimize hayalden serbest elle çizmeyi öğrettiğimiz tek kaçışlı perspektif çizim tekniğiyle yaptığı mekan çizimi görünüyor.Tek kaçışlı perspektif tekniği kullanılarak çizilen çalışma sonrası, çift kaçışlı perspektif çizimini de öğretiyoruz.
Aşağıda görmüş olduğunuz çizim ,çift kaçışlı perspektif kuralları uygulanarak serbest el tekniğiyle çizilmiştir.  Bu resimde de yine güzel sanatlar iç mimarlıkta okuyan bir öğrencimizin ,hayalden serbest el mekan çizim örneği görünüyor.Eğer siz de bir üniversiteye yerleşmiş , yeteneğinizi ve tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız; takviye kurslarımıza katılıp kısa sürede eğitiminizi alıp okulunuzdaki ders notlarınızı yükseltebilir, bütünlemeye kaldığınız bir dersi ertelemeden verebilirsiniz.


  * Güzel Sanatlar Fakültelerinde okuyan öğrenciler!Siz de ödevlerinizi daha kolay ve mükemmel yapabilmek için eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.
Özellikle özel üniversitelerin iç mimarlık gibi bölümlerinde okuyan öğrencilerimiz hem proje çizimlerine yardım alabilir , hem de temel sanat eğitimi  ödevlerini  uygulamalı ders desteği alarak rahatça yapabilecek seviyeye gelebilirler.
 
Öğretmenimiz öğrencilerimize çalışmanın nasıl yapılacağını öğretiyor.


 
Öğrencilerimiz rahat bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.
 
Eksik veya olmamış bölümlerde öğretmenimiz destek oluyor.
 Ve çalışmalardan bitirilmiş bir adet örnek ödev.

Anahtar Kelimeler: Anatomi sanat teknik çizim kursları | iç mimarlık çizim kursları | takviye çizim kursları | proje çizimi |
26788
SİTEMİZDE BULUNAN TÜM YAZI VE RESİMLER ANATOMİ SANAT AKADEMİSİNE AİTTİR.İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR. vesair.com