ETKİNLİKLERİMİZ 

    *Anatomi Sanat  akademisi, İstanbul sınırları içerisinde sergi ve müzeleri gezdirirken; bir taraftan da öğrencilerinin ufkunu açmak, onları sanatın içinde yaşatmak  amacıyla  yurt dışındaki  müzelere de geziler düzenlemektedir. Sergi gezi fotoğrafları için tıklayınız.
    *Devlet  ve vakıf üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerini  ziyaret  ederek öğrencilerine tanıtıp, öğrencilerin doğru bölüm ve doğru üniversite tercihini yapmalarına destek vermektedir.
    * Üniversitelerden Profesörler  gelip  sanat akademisinde  öğrencilere seminerler vermektedir.Bu seminerlerle öğrencilerimize Güzel Sanatların bölümlerini tanıtmakta ve meslek seçimlerine katkıda bulunmaktayız.
    *Güzel Sanatlardan mezun , alanında uzman kişilerle sanat evinde söyleşiler düzenlemektedir.Fotoğraflar için tıklayınız.
    * Müzeler ve açık alanlarda; mekan kavramını oluşturmak,perspektif bilgisini pekiştirmek  amacıyla sanatsal organizasyonlar gerçekleştirmektedir.
    * Eğitim süresince çeşitli mekanlarda öğrenci sergileri düzenlemektedir.Bu sergilerde öğrenciler çalışmalarını ücretsiz sergilemektedirler.Sergi fotoğrafları için tıklayınız.
 
   *Öğrencilerimizle müze ve açık alanlarda çizimler yapmaktayız.Piknik etkinliğimizin fotoğraflarını görmek için tıklayınız.
Anahtar Kelimeler: anatomi sanat akademisi Resim kursu | çizim kursu | güzel sanatlar fakültesi |
28261
SİTEMİZDE BULUNAN TÜM YAZI VE RESİMLER ANATOMİ SANAT AKADEMİSİNE AİTTİR.İZİNSİZ KULLANILMASI YASAKTIR. vesair.com